Timur KABADAYI

Yönetim Kurulu Başkanı

1964 Bolu doğumludur. İstanbul Alman Lisesi mezunu olup lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makina bölümünde 1987 yılında tamamlamıştır. 1990 ylılında yine İstanbul Teknik Üniversitesi Nükleer Enerji Enstitüsü’nde master programını tamamlamış olan Timur KABADAYI, daha sonra 2000 senesinde Toronto Schulich Business Schoolun’da MBA programını tamamlamıştır.

Halen CONVAL Grup Şirketleri’nde Genel Müdürlük görevini yürütmekte olan Timur KABADAYI, 2010 yılından itibaren ALFA İletişim Hizmetleri Pazarlama Tic. A.Ş. (‘ORIS Telekom’) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de başarı ile yürütmektedir.

Timur KABADAYI, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mert TUNCEL

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Genel Müdür – ‘ORIS Telekom’/NETİM A.Ş.

1965 İstanbul doğumludur. İstanbul Alman Lisesi mezunu olup lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde 1987 yılında tamamlamıştır.

Daha evvelki kariyerinde birçok uluslararası ve yerli firmada üst yöneticilik yapmış olan Mert TUNCEL, 2010 yılından itibaren ALFA İletişim Hizmetleri Pazarlama Tic. A.Ş. (‘ORIS Telekom’) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlüğü yanı sıra NETİM İletişim Pazarlama Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir.

Mert TUNCEL, evli ve üç çocuk babasıdır.

Netim © 2012-2024 Copyright